جستجو

Slider-AUS

images/Slideshow/ss1.jpg
زندگی در استرالیاتحصیل در استرالیاکاردر استرالیا

زیبایی‌های طبیعی، سواحل مسحور کننده، اقیانوس آبی بیکران، صخره‌های منحصر به فرد و جنگل‌های بارانی استرالیا از جمله برجستگی‌های این کشور هستند که نام آن را در جهان بر سر زبان‌ها انداخته است. شهر‌های آن زاده شوق هنری بوده و میزبان تنوع گسترده‌‌ای از انواع غذاها هستند. گذشته از این‌ها، شیوه‌ زندگی در این کشور با تاکید بر ورزش و فعالیت‌های خارج از خانه شکل داده می‌شود؛ گردشگرانی که پا به این کشور می‌گذارند، مدهوش بزرگی آن شده و تجاربی که در آن کسب می‌کنند برایشان تکرار نشدنی است. تفریحات فراوانی نیز برای سرگرمی در استرالیا وجود دارد که از جمله آن می‌توان شنا در میان صخره‌ها و یا دیدن اُپرا در سالن اپرای سیدنی را برشمرد. به بیان دیگر استرالیا برای هر سلیقه پاسخی دارد .
استرالیا کشوری منحصر به فرد با تنوع فرهنگ است که هر روزه هزاران دانشجوی بین‌المللی را به سوی خود جلب می‌کند

در تمامي‌ مدارس‌ استراليا آموزش‌ شامل‌ سه‌ مرحله‌ كودكستان و ابتدایی و دبیرستان است. طبق قوانین اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر برای دانش آموزان ایرانی فقط امکان تحصیل از مقطع دبیرستان به بالا وجود دارد. در کل یک دانش آموز در استرالیا میبایست حدأقل 12 سال درس خوانده باشد تا امکان ورود به دانشگاه و مراکز آموزش عالی را داشته باشد

آینده کاری تحصیل در استرالیا به مراتب از سایر مزایای این کشور نظیر مناظر زیبا که ممکن است توجه شما را به خود جلب کرده باشد از برجستگی بیشتری برخوردار است. به عنوان مثال، دانشجویان خارجی که مدرک خود را از استرالیا کسب کرده‌اند می‌توانند اقدام به اخذ ویزای کاری ویژه‌ای نمایند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به مجرد فارغ‌التحصیلی در حرفه‌ای درخور مشغول به فعالیت شوند. بعلاوه، انواع دیگری از ویز‌ای مختلف برای دانشجوان خارجی نیز وجود دارد که در نهایت اقامت دائم را برای آن‌ها به همراه خواهد داشت؛ در سوی دیگر تقاضا برای نیروی کار خارجی در این کشور به سرعت رو به افزایش است. همان‌ طور مشاهده می‌کنید، آینده کاری برای تحصیل در استرالیا کاملاً روشن و امیدوار کننده است . 

 

با استرالیا بیشتر آشنا شوید ... !

برای اطلاعات بیشتر بر روی استان مورد نظر کلیک کنید 

                                                                               

لیست دانشگاه های ممتاز استرالیا

انواع ویزا

برای موفقیت از امروز شروع کنید

ویزای اقامت و کار

ویزای تحصیلی

ویزای تجاری

ویزای ازدواج

ویزای درمانی

ویزای ورزشی

ویزای سرمایه گذاری

shadow

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  مجددورودی نامعتبر

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

آدرس دفتر ما بر روی نقشه