جستجو

Slider-USA

چرا آمریکا ؟تحصیل در آمریکاکاردر آمریکا

 

1.       بهداشت و درمان

ایالات متحده امریکا در راس نوآوری­های پزشکی قرار داشته و از سال 1975، 9 مورد از 10 ابداع مهم پزشکی را به ثبت رسانده است. جایزه نوبل پزشکی از سال 1966 اغلب به امریکایی­ها تعلق گرفته و از سال 1989 تا 2002، میزان سرمایه­گذاری در شرکت­های بیوتکنولوژی این کشور 4 برابر کشورهای اروپایی بوده است.

2.       تحصیلات

طبق رتبه­بندی بین­المللی، 13 یا 15 کالج و دانشگاه در امریکا، در لیست 20 موسسه آموزشی برتر جهان قرار دارند. 84.6% امریکایی­های بالای 25 سال از دبیرستان فارغ­التحصیل شده، 52.6% آن­ها وارد کالج شده، 27.2% مدرک لیسانس دریافت کرده و 9.6% موفق به اخذ مدرک تحصیلات تکمیلی شده­اند. شاخص آموزشی این کشور به گفته سازمان ملل متحد 0.97 بوده و در جهان رتبه 12م را دارد.

3.       اقتصاد

از سال 1983 تا 2008، رشد واقعی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده 3.3% و رشد سایر کشورهای G7، 2.3% بود. این کشور در رتبه نهم تولید ناخالص داخلی و رتبه ششم تولید ناخالص داخلی در PPP[1] قرار دارد. همچنین دلار امریکا، مهم­ترین ارز جهان محسوب می­شود.

4.       وضعیت استخدام

نرخ بیکاری در ایالات متحده از ماه مارس تا فوریه سال 2015، 5.50% باقی مانده و طبق آمار اداره کار، نرخ بیکاری در این کشور از سال 1948 تا سال 2015 به طور میانگین 5.83% بوده است. همچنین مطابق اداره آمار کارگری، مرخصی استعلاجی برای 74% شاغلان تمام وقت شامل حقوق می­شود. در سال 2009 امریکا پس از لوکزامبورگ و نروژ، بیشتران میزان نیروی کار را داشت و به لحاظ بهره­وری (در هر ساعت)، پس از این دو کشور و هلند، در رتبه چهارم قرار گرفت.

5.       استاندارد زندگی

امریکایی ها بیشترین درامد خانوار و کارمند را در میان کشورهای عضو چ دارند و در سال 2007، از نظر درامد متوسط خانوار، رتبه دوم چهان را داشتند. در ماه مارس سال 2013، شاخص جهانی امنیت غذایی[2]، این کشور را رتبه اول در زمینه مقرون به صرفه بودن غذا و امنیت غذایی اعلام کرد.

6.       فضای زندگی

در امریکایی به طور متوسط، دو برابر سایر کشورهای اروپایی فضای زندگی به ازای هر خانه و به ازای هر شخص وجود دارد. در سال 2013، برنامه عمران ملل متحد[3] این کشور را رتبه پنجم شاخص توسعه انسانی در میان 187 کشور اعلام کرد.

7.       طبیعت

اکولوژی امریکا بسیار متنوع است: در حدود 17هزار گونه گیاهان آوندی در سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا[4] و آلاسکا یافت شده و بیش از 1800 گونه گیاهان گلدار در هاوایی یافت می­شود. در این کشور 428 گونه پستاندار، 784 گونه پرنده، 311 گونه خزنده و 295 گونه دوزیست وجود دارد. ایالات متحده همچنین 58 پارک ملی و صدها پارک، جنگل و منطقه بیابانی با مدیریت فدرال دارد. در مجموع، دولت این کشور حدود 28 درصد مناطق زمینی کشور را در اختیار داشته و آن­ها را تحت حفاظت قرار داده است.

8.       غذا

فروش غذا و نوشیدنی در ایالات متحده در سال 1970، 42.8 میلیارد دلار بوده و در سال 2013 به 659.31 میلیارد دلار رسید. با وجود بیش از 600هزار رستوران و حدود 13 میلیون کارمند، این صنعت به خوبی پاسخگوی خواسته­های مشتریان در خصوص قیمت، کیفیت غذا، گزینه­های موجود در منو و غیره می­باشد.

9.       حمل و نقل

در ایالات متحده، حمل و نقل شخصی توسط خودرو انجام شده و حدود 4 میلیون مایل جاده عمومی وجود دارد، که یکی از طولانی­ترین سیستم­های بزرگراه­های جهان محسوب می­شود. این کشور دومین بازار بزرگ خودرو در جهان را به خود اختصاص داده و بالاترین میزان مالکیت خودرو در سراسر جهان را داراست (765 وسیله نقلیه به ازای هزار نفر). سیستم راه­آهن نیز در سال­های اخیر در این کشور گسترش یافته است. ایالات متحده همچنین سه خط مستقیم هوایی مهم داشته و 12 مورد از 30 فرودگاه پر رفت­ و آمد جهان، از جمله فرودگاه بین­المللی Hartsfield-Jackson آتلانتا در این کشور قرار دارند.

10.   علوم و تکنولوژی

ایالات متحده در اواخر قرن نوزدهم در زمینه تحقیقات علمی و نوآوری­های تکنولوژیکی پیشگام بود. در آوریل 2010، 77% خانوارهای امریکایی دارای حداقل یک کامپیوتر و 68% دارای سرویس اینترنت با پهنای باند بالا بودند. در سال 2011 نیز 85% مردم این کشور صاحب تلفن همراه نیز شدند. استفاده از اینترنت در این کشور از سطح آزادی بالایی برخوردار است. در قرن 21م، 64% بودجه تحقیق و توسعه این کشور توسط بخش خصوصی تامین شده و این کشور نقش تاثیرگذاری در پژوهش­های علمی در سطح جهان دارد.

بسته به برنامه آموزشی فعلی که دارید، می­توانید گزینه­های مختلفی را برای تحصیل در ایالات متحده انتخاب کنید. به عنوان مثال، می­توانید برنامه فعلی را به پایان رسانده و مدرک تحصیلی خود را در این کشور دریافت کنید. در این کشور طیف متنوعی از دوره­های تحصیلات تکمیلی با برنامه­ها و هزینه­های مختلف به شما ارائه می­شود. با تحصیل در ایالات متحده، شبکه ارتباطات گسترده­ای یافته و به اهداف خود خواهید رسید.
مهم
­ترین مزیت تحصیل در امریکا، پتانسیل یادگیری زبان انگلیسی است، و اگر به این زبان مسلط نیستید، بهتر است در یک دوره آموزش فشرده زبان ثبت نام کنید؛ زیرا در آینده برای شما مفید خواهد بود.

مزایای تحصیل در ایالات متحده

دریافت مدرک تحصیلی از یکی از دانشگاه­های امریکا، فرصت­های شغلی گسترده و گوناگونی در اختیار شما قرار خواهد داد. امریکا به دلایلی از جمله تمایل اشخاص به تطبیق یافتن با فرهنگ این کشور، امکان استفاده از به­روز­ترین فن­آوری­ها، فرصت­های تحقیقاتی فراوان، برتری سطح تحصیلی، تنوع برنامه­های تحصیلی و فرصت کسب تجربه­های بی نظیر در زمینه مطالعاتی دلخواه، بیشترین میزان دانشجویان بین­المللی را دارد.

گسترش آگاهی جهانی با تحصیل در کشور آمریکا

در طول برنامه­های تابستانی، ترمی و یک ساله در امریکا، فرصتی برای بهبود زبان انگلیسی خود از طریق کلاس­های آموزشی و زندگی در کنار خانواده­های میزبان خواهید یافت. خانواده­های میزبان بسته به محل تحصیل شما، در مناطق مختلفی زندگی می­کنند. زندگی با این خانواده­ها در طول زمان تحصیل در امریکا، به شما کمک می­کند با فرهنگ این کشور تطبیق یافته و مأنوس شوید. در کلاس­ها نیز فرصتی برای افزایش آگاهی خود از جهان و آشنایی با دانشجویانی از ملل گوناگون را خواهید داشت.

سرمایه گذاری برای آینده حرفه­ای

هنگام تحصیل در ایالات متحده، تحصیل در دوره­های ترکیبی که به منظور تشویق دانشجویان به اتمام تحصیل طراحی شده­اند، سرمایه گذاری ایده آلی خواهد بود. به عنوان مثال، می­توانید فرهنگ امریکا و انگستان را در کلاس­های آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) آموخته، یا کلاس­هایی با محیط کاملا انگلیسی زبان را انتخاب کنید. تحصیل در خارج از کشور، تجربه یک زندگی متفاوت خواهد بود. در صورتی که در این زمینه به کمک بیشتری نیاز دارید، به بخش منابع ما مراجعه کنید.

بررسی سیستم آموزشی امریکا

ایالات متحده امریکا بهترین سیستم آموزشی جهان و برنامه­هایی عالی در تمام زمینه­های آموزشی دارد. در سطح کارشناسی، علاوه بر دوره­های حرفه­ای، دوره­های سنتی نیز همچنان برگزار می­شوند؛ و در سطح تحصیلات تکمیلی، دانشجویان فرصت برقراری ارتباط با افراد برجسته رشته خود و فرصت انجام تحقیقات منحصر به فرد را خواهند داشت.
مؤسسات آموزش عالی ایالات متحده به شرح زیر طبقه­بندی می­شوند:
ارزان ترین حالت، ثبت نام در دوره­های دو ساله موسسات دولتی است که کالج­های شهری، فنی یا عمومی نامیده می­شوند. میانگین شهریه این موسسات 2527 دلار در سال بوده و شهریه ارزان­ترین آن­ها 560 دلار است.
موسسه فنی: این موسسات که کالج شهری یا کالج عمومی نیز نامیده می­شوند، موسسات فنی هستند که دوره­های دو یا سه ساله آموزش نیمه حرفه­ای رشته­هایی مانند تکنسین پزشکی، مهندسی یا دندان پزشکی ارائه می­دهند.
این کالج­ها، گواهینامه و مدارک مرتبط (قابل انتقال) به شما اعطا خواهند کرد.
مدارک تحصیلی مختلفی در این کشور ارائه می­شوند که یکی از مهم­ترین عوامل در زمینه ارزش این آن­ها، قابل انتقال بودن است.
حدود 1200 موسسه آموزشی دو ساله در امریکا وجود دارد که قریب به 11 میلیون دانشجو در آن­ها مشغول به تحصیل هستند.
در ایالات متحده دو مسیر طی دریافت مدرک وجود دارد: آماده­سازی دانشجو برای ورود مستقیم به بازار کار و یا آماده­سازی او برای انتقال آکادمیک؛ که این اتفاق عموما برای رشته­های علوم یا هنر قابل انجام است. گواهینامه­های تکمیلی و مدرک دکتری علوم کاربردی به احتمال زیاد قابل انتقال نخواهند بود.
فارغ­التحصیلان این موسسات اغلب پس از پایان دوره دو ساله، برای تکمیل تحصیلات خود در این سطح، وارد دوره­های 4 ساله کالج یا دانشگاه می­شوند.
بسیاری موسسات نیز دوره­های فشرده زبان انگلیسی یا دوره­های انگلیسی به عنوان زبان دوم ارائه داده و دانشجویان را برای دوره­های دانشگاهی آماده می­کنند.
آموزش حرفه­ای نهایی (
TOE[1]): آموزش حرفه­ای نهایی به صورت دوره­های یک تا سه ساله ارائه شده و و دانشجویان را برای اشتغال سریع آماده می­کند. این دوره­ها که دوره مطالعات فنی نیز نامیده می­شوند، برای ادامه تحصیل در کالج­ها یا دوره­های چهار ساله دانشگاهی معمول مناسب نیستند.
دانشگاه یا کالج هنرهای لیبرال، تحصیلات دانشگاهی مرکب از مطالعات انسان­شناسی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی ارائه می­دهند. اصطلاح "کالج" اغلب برای مطالعات مقطع کارشناسی استفاده می­شود. کالج­ها ممکن است موسسه­ای خصوصی و مستقل بوده و یا بخشی از یک دانشگاه بزرگ باشند که برنامه­های مقطع کارشناسی را ارائه می­دهد.
دوره­های موسیقی و هنرهای زیبا اغلب در این کالج­ها آموزش داده می­شوند، اما ممکن است در آکادمی­های تخصصی، مدارس و کنسرواتوارها نیز موجود باشند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، به مرکز مشاوره مراجعه کنید.
مدرک لیسانس: مدرک لیسانس پس از دوره چهار ساله در مقطع کارشناسی به شخص اعطا می­شود و شخص پس از گذراندن تعداد واحد مشخص، مدرک کارشناسی هنر یا کارشناسی علوم دریافت خواهد کرد. به طور کلی، 120 واحد (40 عنوان درسی) برای سیستم­های ترمیک و 180 واحد برای سیستم­های فصلی در نظر گرفته می­شود. اولین سال مقطع کارشناسی را
Freshman، دومین سال را Sophomore، سومین سال را Junior و چهارمین سال را Senior می­نامند. همچنین عناوین درسی دو سال اول را را "واحدهای سطح پایین" و عناوین درسی دو سال دوم را "واحدهای سطح بالا" می­نامند.
الگوی تحصیلات در سطوح بالاتر در امریکا شامل موارد زیر هستند:
دروس اصلی یا پایه که هر دانشجو باید در طول دو سال اول بگذراند؛ که حدود یک سوم دروس دانشجو بوده و شامل موضوعاتی مانند ریاضیات، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، یک زبان خارجی و البته زبان انگلیسی می­شوند.
دروسی که برای دانشجو مهم هستند، مانند دروس تخصصی، اغلب در دو سال آخر گذرانده شده و یک چهارم دروس یا بیشتر را در بر می­گیرند.
دانشجویان بین­المللی در امریکا الزامی برای ورود به سال اول (
Freshman) دوره­های دانشگاه یا کالج ندارند و ممکن است پس از موفقیت در آزمون مربوطه، در سطح بالاتری پذیرفته شوند. گاهی اوقات دانشجویان با گذراندن واحدهای تابستانی یا اخذ واحدهای کاری پیش از کالج، مقطع کارشناسی پیش از 4 سال به پایان می­رسانند.
سیستم امریکایی بسیار گسترده است.
دانشجویان در دو سال اول تحصیل باید طیف گسترده­ای از دروس پایه از جمله تاریخ، هنر، علوم اجتماعی، ادبیات و غیره را پیش از تمرکز بر دروس تخصصی بگذرانند.
دروس "ماژور"، زمینه­های مطالعاتی تخصصی هستند که در ابتدای سال سوم تحصیل انتخاب می­شوند.
برای مثال اگر فرد ماژور روزنامه­نگاری را انتخاب کند، مدرک لیسانس هنر در زمینه روزنامه­نگاری دریافت خواهد کرد و باید واحدهای درسی مرتبط با این ماژور را پاس کند.
ویژگی منحصر به فرد سیستم آموزش عالی در امریکا انعطاف­پذیری آن برای تغییر ماژور است؛ به همین دلیل تغییر رشته از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد در این کشور امری رایج است.

تحصیلات تکمیلی

مدارس حرفه­ای و دارای درجات بالا: دوره­های مطالعاتی ارائه می­کنند که شخص با گذراندن آن­ها، مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا دریافت می­کند.

دکترا

درجه دکترا شامل چند رشته تخصصی می­شود و اغلب سه تا چهار سال پس از مقطع کارشناسی یا دو تا چهار سال پس از مقطع کارشناسی ارشد به طول می­انجامد.
دکترا اغلب با عنوان
PhD شناخته می­شود، هرچند که گاهی دکترای علوم یا حقوق یا آموزش را Sc.D و Ed.D می­نامند.

شرایط پذیرش برای PhD:

متقاضی باید واحدهای مورد نیاز برای این مقطع را با معدل متوسط B گذرانده و پس از گذراندن این دروس، در یک آزمون جامع و آزمون یک یا چند زبان خارجی شرکت کند. علاوه بر آن، پایان نامه یا تز خود را که نتیجه تحقیقات اصلی است، ارائه کرده و از آن دفاع کند. همچنین باید یک آزمون شفاهی را نیز پشت سر بگذارد.
برای اطلاعات دقیق در مورد مدارج تحصیلی در امریکا، کاتالوگ ها یا بخش مراجع دانشگاه ها را دنبال کنید.

مدرک کارشناسی ارشد

M.B.A، M.S، M.A و سایر مدارک حرفه ای کارشناسی ارشد حداقل یک سال زمان نیاز داشته و اغلب حدود 18 ماه تا 2 سال به طول می­انجامند.
دریافت مدرک مقطع کارشناسی ارشد عموما نیازمند گذراندن 30 تا 60 واحد درسی با معدل
B است.

فارغ التحصیلی مقطع متعاقب کارشناسی ارشد

این مدرک برای اشخاصی مناسب است که به طور جدی قصد به پایان رساندن دوره تحصیلات تکمیلی برای بهبود حرفه فعلی خود و یا ورود به حرفه­های خاص مانند بهداشت، آموزش، مهندسی، علوم کتابخانه­ای و غیره را دارند.
علاوه بر این، اشخاص از برخی ملیت­های مشخص تنها امکان تحصیل در مقطع کارشناسی را دارند. از این رو توصیه می­شود پیش از اقدام برای ارسال تقاضای ورود به دوره تحصیلات تکمیلی، در این زمینه تحقیق کنید.
برای اخذ پذیرش دوره تحصیلات تکمیلی به مدرک
GRE[2] نیاز دارید. دوره­های کارشناسی ارشد مشابه نیز مدارکی از جمله MCAT برای مدارس پزشکی، GRE یا GMAT برای مدارس کسب و کار یا LSAT برای مدارس حقوق درخواست می­کنند.
این دوره معمولا یک یا دو سال به طول می­انجامد؛ برای مثال، دوره
MBA[3] دو ساله و دوره روزنامه­نگاری یک ساله است.
اکثر واحدهای درسی این دوره در کلاس درس برگزار شده و و دانشجو باید یک مقاله پژوهشی طولانی  تحت عنوان پایان­نامه کارشناسی ارشد یا "پروژه" را در پایان دوره ارائه کند.

فارغ التحصیلی مقطع متعاقب دکترا

بسیاری از موسسات تحصیلات تکمیلی مدرک کارشناسی ارشد را اولین گام در جهت کسب مدرک PhD (دکترا) می­دانند، اما برخی دانشجویان نیز مستقیما و بدون دریافت این مدرک برای مقطع دکترا اقدام می­کنند. دریافت مدرک PhD حداقل 3 سال به طول می­انجامد؛ که این زمان ممکن است برای دانشجویان بین­المللی طولانی­تر باشد.
اکثر داوطلبان دکترا دو سال اول تحصیل خود را صرف شرکت در کلاس­های آموزشی و سمینارها می­کنند. حداقل یک سال نیز صرف مستندسازی پایان نامه یا تز و انجام تحقیقات اصلی می­شود که نتیجه آن مقاله­ای متشکل از طرح­ها و دیدگاه­های حاصل از این تحقیقات خواهد بود.
تز دکترا خلاصه­ای از تحقیقات در زمینه موضوعی مشخص است. داوطلبان تحصیل در مقطع دکترا برای ورود به اکثر دانشگاه­ها نیاز به تسلط به حداقل دو زبان خارجی دارند.
داوطلبان همچنین باید در یک آزمون شفاهی و یک آزمون تایید صلاحیت نیز شرکت کنند. آزمون شفاهی در زمینه مرتبط با تز شخص خواهد بود.

دانشجویان بدون مدرک

دانشجویان بدون مدرک یا "دانشجویان ویژه" اشخاصی هستند که قصد گذراندن دوره­های آموزشی بدون ثبت نام برای دریافت مدرک تحصیلی را دارند.
دانشگاه­ها و کالج­ها تمایلی به پذیرش این گونه دانشجویان ندارند.
دانشجویان بدون مدرک مجاز به استفاده از تمام امکانات دانشگاهی از جمله کامپیوتر و کتابخانه هستند و تنها در مورد تعداد واحدهای دریافتی با دانشجویان معمولی تفاوت دارند.

آموزش حرفه­ای

در مورد بسیاری از رشته­ها، آموزش حرفه­ای به عنوان تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته می­شود. برای مثال برای کارهای اجتماعی به دو سال، پزشکی به چهار سال و حقوق به سه سال پس کار از مقطع لیسانس نیاز است. در سایر زمینه­های حرفه­ای از جمله معماری، دامپزشکی و دندان­پزشکی دانشجو باید پیش از ورود به دوره چهارساله حرفه­ای، به چهار سال کار عمومی در کالج بپردازد.

اعتبار

شدیدا توصیه می­شود که موسسه معتبری را برای تحصیل انتخاب کنید. بیش از 3300 کالج و دانشگاه معتبر منطقه­ای در امریکا وجود دارد، اما این کشور وزارت آموزش و پرورش برای نظارت بر موسسات آموزشی ندارد و برای تضمین کیفیت و شایستگی موسسات، تنها به مجوزهای رسمی اکتفا می­کند.
موسسات معتبر اطمینان می­دهند که حداقل استانداردهای شناسایی شده توسط شورای اعتباربخشی دانشگاهی و دپارتمان آموزش و پرورش ایالات متحده در زمینه امکانات دانشگاهی، اساتید و برنامه تحصیلی را برآورده می­کنند. اعتباربخشی توسط یک آژانس منطقه­ای مانند انجمن کالج­ها و مدارس متوسطه انگلستان یا انجمن کالج­ها و مدارس ایالات میانه، ممکن است به تمامی مقاطع یک موسسه یا هر یک از سطوح دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی و مدارج مربوطه در آن موسسه تعلق گیرد.

سیستم واحدی

با توجه به تعداد واحدهایی که دانشجو با موفقیت می­گذراند، ممکن است هر دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به او اعطا شود. هر درس واحد، ساعت، ساعت­های واحدی یا ساعت­های ربع­ساعتی دارد. عموما هر دو تا سه درس آزمایشگاهی، یک ساعت کلاس، و "بار علمی" دانشجو در مقطع کارشناسی 15 تا 17 واحد در ترم یا 12 تا 15 واحد ربع­ساعتی در نظر گرفته می­شود. این بار برای دانشجویان مقاطع بالاتر 9 تا 12 واحد است.
هردرس تعداد واحد یا ساعات مشخصی دارد که تقریبا مشابه ساعاتی است که دانشجو هر هفته در کلاس مربوطه می­گذراند. اغلب دروس بین 3 تا 5 واحد محسوب می­شوند.
برای فارغ­التحصیل شدن تعداد واحدهای مشخصی باید با موفقیت گذرانده شوند. دانشجویان خارجی معمولا در هر ترم به عنوان یک برنامه تمام وقت ثبت نام می­شوند.

سیستم نمره­دهی

سیستم نمره­دهی به دانشجویان در پایان دوره که بسیاری از دانشگاه­ها و کالج­ها نیز از آن استفاده می­کنند، با استفاده از حروف و به صورت زیر است:

ممتاز و عالی - نمره A

بالاتر از سطح متوسط - نمره B

متوسط - نمره C

رد - نمره F

که مطابق با این سیستم، دانشجویان مقطع کارشناسی با معدل C یا 2.00 و B یا 3.00 در زمینه ماژور انتخابی موفق به اخذ مدرک کارشناسی خواهند شد.
برخی مدارس نیز از سیستم "پاس/رد" استفاده می­کنند. در این موارد، دانشجویان واحد را پاس کرده یا در آن رد می­شوند.
برخی مدارس ترکیبی از سیستم "پاس/رد" و سیستم نمره­دهی رایج را استفاده می­کنند، که به دانشجو نمره رد یا قبولی در هر درس ارائه می­دهد. بقیه برنامه­ها نیز از سیستم نمره­دهی
A-F پیروی می­کنند.
عملکرد آکادمیک دانشجویان اغلب با میانگین نمرات کلاسی آن­ها (
GPA[4]) در هر ترم سنجیده می­شود. معدل میانگین تجمیعی نمرات دانشجو از تقسیم مجموع نمرات بر تعداد ساعت­های واحدی بدست می­آید.
به طور کلی، هر سال تحصیلی در ایالات متحده 9 ماه به طول می­انجامد و در هر سال، دو ورودی برای مقاطع تحصیلی در نظر گرفته می­شود. دانشجویان اغلب تحصیلات خود را در ماه ژانویه (ترم بهار) یا اوت (ترم پاییز) آغاز میکنند.

چشم‌انداز شغلی تجربه‌ای که در محیطی بین‌المللی کسب شده باشد کالایی است که در هر جای جهان می‌توانید برایش مشتری پیدا کنیدبسیاری از کارفرماها در سرتاسر دنیا به دنبال تجارب ناب و گسترده‌اند؛ سطحی از دانش و تطبیق‌پذیری که دانشجویان بین‌المللی همانند شما با تحصیل در رشته و حوزه مورد علاقه‌شان در آمریکا بدست می‌آورند. بسیاری از شرکت‌های آمریکایی به دنبال گسترش تسلط خود در بازار جهانی هستند. این شرکت‌ها اغلب کارمندانی را استخدام می‌کنند که نه تنها به فرهنگ‌ها و زبان‌های متفاوت آشنا هستند، بلکه می‌توانند مکاتبات، مذاکرات و روند معاملات تجاری را در فرهنگ‌های متفاوت تسهیل نمایند. دریافت مدرک از موسسات این کشور مهارت‌ها و ویژگی‌های لازم و مطلوب این شرکت را خواهد داد. از این گذشته، ایالات متحده تنها کشوری نیست که به دنبال گزینه‌های استخدامی برجسته است؛ دانشجویان بین‌المللی همانند شما در دیگر کشورها نیز کاندیدایی منحصر به فرد برای انتخاب هستند. به یاد داشته باشید که شما بهترین بهترین‌ها هستید! بعلاوه، با دریافت مدرک از هر دانشگاه آمریکایی راه برای ورود به حرفه مورد علاقه‌تان باز خواهد بود. در سال‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها و موسسات بین‌المللی توجه زیادی به جلب فارغ‌التحصیلان کارشناسی از میان دانشجویان بین‌الملل با زمینه دانشگاهی قوی و مدارک عالی نشان داده‌اند، سطحی از دانش و مهارت که شما به راحتی با تحصیل در این کشور بدست خواهید آورد. تجاربی که در زمان تحصیل در این کشور بدست خواهید آورد، در کنار تقویت اعتماد به نفس، عزت نفس و مهارت‌های میان فرهنگی، تفکر منتقدانه و ارتباطاتی خود شما را تبدیل به بهترین گزینه برای هر کارفرمایی در گوشه و کنار جهان می‌سازد.

 

با آمریکابیشتر آشنا شوید ... !

برای اطلاعات بیشتر بر روی استان مورد نظر کلیک کنید 

                                                                               

لیست دانشگاه های ممتاز آمریکا

Midlewest Area

Illinois Universities
Indiana Universities
Iowa Universities
Kansas Universities
Michigan Universities
Minesota Universites
Missouri Universities
Nebraska Universities
North Dakota Universities
Ohio Universities
South Dakota Universities
Wisconsin Universities

Northeastern Area

Rhode Island Universities
Massachussetts Universities
Conecticut Universities
Vermont Universities
Maine Universities
New Jersey Universities
New York Universities
Pennsylvania Universities

South Area

Delware Universities
Flodira Universities
Georgia Universities
Mary land Universities
North Carolina Universities
South Carolina Universities
Virginia Universities
West Virginia Universities
Alabama Universities
Kentucky Universities
Mississippi Universities
Tennessee Universities
Arkansas Universities
Lousiana Universities
Oklahama Universities
Texas Universities

West Area

Montana Universities
Woyoming Universities
Colorado Universities
New Mexico Universities
Idaho Universities
Utah Universities
Arizona Universities
Nevada Universities
Washangton Universities
Oregon Universities
California Universities
Alaska Universities
Hawaii Universities

انواع ویزا

برای موفقیت از امروز شروع کنید

ویزای اقامت و کار

ویزای تحصیلی

ویزای تجاری

ویزای ازدواج

ویزای درمانی

ویزای ورزشی

ویزای سرمایه گذاری

shadow

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  مجددورودی نامعتبر

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

آدرس دفتر ما بر روی نقشه