جستجو

کار در انگلستانزندگی در انگلستانتحصیل در انگلستان
چشم‌انداز شغلی تحصیل در انگلستان یکی دیگر از جاذبه‌های این نظام آموزشی است که هر ساله صدها هزار دانشجوی بین‌الملل را برای کسب دانش و فرا گرفتن مهارت‌های متفاوت به خود جلب می‌کند. مهارت‌ها و دانش آکادمیکی که در سال‌های تحصیل خود بدست خواهید آورد، به تنهایی کافی هستند تا شما را تبدیل به منحصر به فردترین گزینه برای انتصاب در هر سمت و شغلی و در هر نقطه‌ای از جهان بسازند! از این گذشته، بخاطر استانداردهای عالی نظام آموزشی انگلستان، شما قطعا به سطحی از مهارت و دانش خواهید رسید که راه را برای ورود به شغل دلخواهتان باز خواهد کرد. بعلاوه، بخاطر فرصت‌های شغلی قابل توجهی که برای فارغ‌التحصیل‌های دانشگاه‌های انگلستان وجود داشته، اغلب دانشجویان بین‌الملل پس از پایان تحصیلاتشان در انگلستان مانده و مشغول به کار می‌شوند!
انگلستان کشوری زیبا با جاذبه‌های فراوان برای زندگی است. هر شهر و نقطه آن نظر هر بیننده‌ای را قطعا به خود جلب خواهد کرد. برای دانشجویی که تحصیل در این کشور را برگزیده است، درست همانند شما، انگلستان کشوری با فرهنگ‌ها و کیش‌های متفاوت است که فرهنگ غنی و رسم و آیین این کشور کهن را پایه ریخته‌اند. انگلستان جامعه‌ای بین‌المللی است که در هر برهه از زمان پذیرای نزدیک به نیم میلیون دانشجوی بین‌المللی از سرتاسر جهان است؛ پس، شما در تجربه تحصیل خود تنها نخواهید بود. گفتنی است که فعالیت‌ها و تفریحات بسیاری از تعطیلات در ویلز، اسکاتلند و لندن گرفته تا حضور در رویدادهای ورزشی و رفتن به تئاتر و سینما با دوستان و همکارانتان که می‌توانید در زمان اقامت و تحصیل‌تان در اینجا انجام دهید. برای آگاهی از فرصت‌ها و فعالیت‌هایی که در زمان تحصیل در انگلستان پیش رویتانتان قرار دارند، می‌توانید به وب سایت کشور انگلستان مراجعه کنید.
کلاس‌های زبان انگلیسی در انگلستان آموختن زبان انگلیسی در انگلستان، این فرصت عالی را برای متقاضیان فراهم می‌کند تا زبان انگلیسی خود را تقویت یا تکمیل کنند. انگلیسی، زبان بین‌المللی تجارت و دانش و تکنولوژی است. بنابراین، با تحصیل زبان انگلیسی در انگلستان، متقاضی می‌تواند با زبان و فرهنگ این کشور آشنا شود. همچنین اعتماد‌به‌نفس و مهارت لازم برای دست‌یابی به هر شغلی را در آینده به وجود خواهد آورد. سیستم آموزشی انگلستان به عنوان یکی از برترین نظام های آموزشی در جهان شناخته شده است. دوره ابتدایی تحصيلات‌ در انگلستان‌ از پنج‌ سالگي‌ آغاز مي‌شود و دانش اموزان پس از طي‌ يك‌ دوره‌ پنج‌ ساله وارد دوره‌ متوسطه‌ یا GCSE مي‌شوند. بعد از گذراندن 9 تا 11 درس و شرکت در امتحانات مربوطه و اخذ گواهینامه GCSE، این دوره ،در سن 16 سالگی به پایان میرسدو دانش آموزانی که مايل‌ به‌ ادامه‌ تحصيل‌ در مراكز آموزش‌ عالي‌ هستند، دوره A Levelرا میبایست در ادامه انجام دهند. لازم به ذکر است دانش آموزان ایرانی تا پایان دوره GCSE نیازی به مدرک IELTS و یا معادل آن ندارند.

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

نقشه دفتر مرکزی