جستجو

کار در کانادازندگی در استرالیاتحصیل در کانادا
آینده شغلی شرایط در کانادا به نحوی است که تحصیل، زندگی و کار در آن امری ساده است؛ این قطعاً می‌تواند برای شما خبر خوشایندی باشد. برای تمامی دانشجویانی که از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی کانادایی فارغ‌التحصیل می‌شوند، موقعیت و موفقیت شغلی فراهم است. به عنوان مثال، دانشجویان خارجی می‌توانند بدون نیاز به پیشنهاد کار تا یک سال پس از اتمام تحصیلشان در کانادا مانده و کار کنند؛ این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا صرف نظر از تمایل آن‌ها برای ماندن در کشور پس از گذشت این یک سال، تجارب کاری بین‌المللی کسب کنند. باید توجه داشت که تجربه کاری در حوزه بین‌المللی برتری و ویژگی منحصر به فردی است که صاحبان مشاغل و کارفرمایان در سراسر دنیا اهمیت زیادی را برای آن قائل هستند. همچنین، کانادا در تاریخ خود موفقیت‌های تجاری بسیاری را دارد؛ با در نظر داشتن تمامی این موارد مزایای تحصیل در کانادا کاملاً واضح می‌باشند.
زندگی در کانادا همان طور که پیش‌تر نیز اشاره داشتیم، کانادا کشوری با تنوع فرهنگی بوده که همین امر منجر به وجود آزادی مذهب و پیام در آن شده است؛ شروع این آمیختگی فرهنگی که دیگر به سنتی بدل شده است را می‌توان به دهه 1890 نسبت داد، زمانی که کشور پذیرای مهاجرانی از سر تا سر جهان شده و به آن‌ها اجازه داد تا برای تسهیل و تسریع رشد و ترقی کشور در آن ساکن شده و به فعالیت بپردازند. میراث طبیعی کانادا نیز در سراسر دنیا شناخته شده است، به نحوی که آن را به عنوان کشوری با نمایی نفس‌گیر و بیش از 40 پارک ملی می‌شناسند؛ پارک‌هایی که در تمامی دنیا بی‌نظیر و بهترین هستند. در این پارک‌ها مناظر بدیعی از نواحی کوهستانی و جنگل‌های زیبا وجود دارد که گردشگران را همه ساله به سوی خود جلب می‌کنند. تلفیق منحصر به فرد زیبایی طبیعت و ساختمان‌های مدرن شهرهای کانادا این کشور را به مکانی دیدنی و مورد توجه بدل ساخته است.
سیستم آموزشی کانادا شباهت زیادی به نظام تحصیلی امریکا دارد. شروع دوره ابتدایی در کانادا از سن 6 سالگی است و دانش آموز قبل از ورود به دانشگاه باید حداقل 12 سال تحصیل کرده باشند. البته در ایالت Ontario دیپلم 13 سال طول میکشد. دوره دبیرستان در کانادا 4 سال میباشد.

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

نقشه دفتر مرکزی