جستجو

درباره ما بیشتر بدانید ...

همۀ دست‌اندرکاران در شرکت رامادا، اهمیت تصمیم‌گیری صحیح را درک می‌کنند. ما با دراختیارداشتن چارچوبی بسیار هوشمندانه، به سه هدف اصلی زیر، افتخار می‌کنیم:

۱. ارائه اطلاعات دقیق و واضح دربارۀ رشته‌هایی که متقاضی می‌تواند انتخاب کند و همچنین ارائۀ فهرست دانشگاه‌های ارائه‌کنندۀ این رشته‌ها به‌همراه رتبه‌بندی آن‌ها.

۲. تهیۀ مدارک مورد نیاز با کیفیت بسیار عالی، برای ارسال درخواست پذیرش تحصیلی، شامل رزومه (CV)، اظهارات شخصی (Personal Statement)، پیشنهاد موضوع تحقیق (Research Proposal)، پایان‌نامه (Thesis) و ... .

۳. گرفتن پذیرش از یکی از 5 دانشگاه منتخب متقاضی.

ارائۀ خدمات با کیفیت عالی و نتایج به‌دست‌آمده، به‌وضوح تمایز خدمات ما را در زمینۀ اعزام دانشجو نمایان می‌کند. اهداف و توانایی‌های رامادا، نیازها و انتظارات تک‌تک مشتریان را دربرمی‌گیرد. به‌همین‌دلیل، ما همیشه یک گام بیشتر برمی‌د‌اریم تا مطمئن شویم مشتریان به آنچه خواسته‌اند، رسیده‌اند.

بانک اطلاعات رامادا به‌طور مداوم توسط شبکه‌ای از همکاران ما در دفتر انگلستان به‌روز می‌گردد. این دفتر، خدمات‌رسانی موسسه رامادا در خارج از ایران را برعهده دارد. مشاوران ما با استفاده از این اطلاعات، متقاضیان را در انتخاب رشته راهنمایی می‌کنند و آنان را از آیندۀ رشتۀ انتخاب‌شده مطلع و مطمئن می‌کنند.

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا(جردن) ،خیابان عاطفی شرقی ، نبش ساسان ، پلاک 1، واحد 2 تلفن: 22022822(021) تلفکس: 22038958(021)

نقشه دفتر مرکزی