جستجو

مؤسسه مشاوره آموزشی گسترش دانش کسری در سال 1384 با دارا بودن مجوز از اداره کل بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نمود .
صاحب امتیاز مؤسسه با پشتوانه 20 سال فعالیت در اداره کل امور دانش آموختگان ( اداره ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج ) و همچنین مشاور معاون آموزشی و خدمت در دفتر گسترش و نظارت آموزشی آن وزارت مجوز فوق را دریافت نمود .
نامبرده ضمن فعالیت در اداره کل مذبور نسبت به جمع آوری و تدوین کتاب نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی گردید که در آن لیست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی 35 کشور جهان از نظر کیفیت و شرط ورود و مدت تحصیل بر اساس منابع قابل اعتنا جهانی رتبه بندی گردیده است و هم اینک در واحد ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی مورد استفاده قرار می گیرد .
حوزه فعالیت این مؤسسه در ابتدا کشور های انگلستان ، کانادا ، استرالیا بود که در سال های اخیر با تغییراتی کشور آمریکا به آن اضافه گردیده است .
این مؤسسه از بدو تأسیس تلاش نموده است که متقاضیان تحصیل را به دانشگاه های ممتاز و معتبر کشور های فوق الذکر هدایت نماید .
ارائه اطلاعات کامل و مستند در مورد شرایط ، مدت و محتوای تحصیل و همچنین ضوابط دانشگاه مورد تقاضا و شرایط زندگی و هزینه های اقامت و سایر اطلاعاتی که در جهت تصمیم گیری متقاضی مؤثر است ، از وظایف اصلی این مؤسسه می باشد .
کمک به اخذ ویزا
انتقال ، اسکان راهنمایی و مشاوره در امور مربوط به افتتاح حساب بانکی و اخذ گواهینامه رانندگی و سایر امور مورد تقاضا طی یک سال پس از اخذ پذیرش نیز از وظایف مؤسسه می باشد.
شرکت رامادا
این شرکت که ثبت شده در کشور انگلستان و ایران می باشد ، همکاری خود را با مؤسسه گسترش دانش کسری در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های ممتاز و درجه یک کشور های حوزه فعالیت و همچنین تسریع در اخذ ویزای متقاضیان در طی سال های بعد آغاز نمود .
این شرکت سوابق ارزشمندی در زمینه شناخت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور های انگلیسی زبان داشته و با توجه به ثبت آن در کشور انگلستان ، توانسته است خدمات شایانی به متقاضیان تحصیل در دانشگاه های ممتاز و درجه یک نموده و نسبت به اخذ سریع تر ویزای دانشجویی و ویزای همراه و سایز ویزاهای مورد نیاز بنماید .

با ما در ارتباط باشید

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  مجددورودی نامعتبر

تماس با ما

آدرس : تهران ، الهیه ، خیابان نلسون ماندلا شمالی ( آفریقای شمالی ) ، مجتمع مدرن الهیه ، طبقه پنجم اداری ، واحد 30 ، موسسه گسترش دانش کسری
 تلفن: 021-22022822
021-1768

آدرس دفتر ما بر روی نقشه